Hufiec Lubań na VII Dolnośląskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej

Hufiec Lubań na VII Dolnośląskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej

8 listopada br. w Jeleniej Górze odbył się  VII Dolnośląski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej.
Nasz Hufiec reprezentował „Zespół Jednego Dnia” zebrany specjalnie na tę imprezę, w składzie Agnieszka Oziomek, Konrad Szpilczak, Angelika Forajter, Mateusz Koncki, Mariusz Szwarczyński oraz Emilia Wawrzyniak.

Nasi reprezentanci wykonali dwie piosenki „Dziewczyna z granatem” oraz „Zakochaj się w harcerstwie” wyśpiewując trzecie miejsce w kategorii: wędrownicy i instruktorzy.

Jak sami jednak przyznają najlepsze momenty festiwalu były tradycyjnie – na korytarzu, gdzie wszystkie ekipy wymieszały się i powstały niesamowite interpretacje różnych piosenek – i to były najbardziej efektowne wykonania tego dnia.

Zespół wrócił do Lubania ze wspaniałą nagrodą – kijem deszczowym. I od razu stwierdzili, że na następnym festiwalu zagra na nim Komendant Hufca10644907_677161072404519_885913888968651244_n